Czy naszyjnik z pereł naturalnych sprawdzi się, jako biżuteria ślubna?

07-10-2019

Jedną z najbardziej istotnych kwestii, które przyszła panna młoda powinna przemyśleć przed swoim wielkim dniem, jest dobór biżuterii ślubnej. Odpowiednim czasem na takie rozważania jest dzień, kiedy mamy już kupioną suknię i wybraną fryzurę. W zależności od tych elementów będzie zależeć między innymi to, czy założymy do ślubu długie kolczyki i okazałą kolię, a może delikatne sztyfty, a z wisiorka zupełnie zrezygnujemy. Dzisiejsze rozważania poświęcamy tematowi pereł – czy naszyjnik z tymi kamieniami to dobry wybór na własny ślub?

Perły: niepowtarzalne klejnoty, których wiele panien młodych nie bierze pod uwagę

Każdy z nas wie, jak wyglądają perły. Nie wszyscy jednak mieliśmy okazję je nosić. Jednym z powodów, dla których tak się dzieje, są przesądy. Często można usłyszeć, że perły symbolizują łzy, a wręczanie ich w prezencie może oznaczać nieszczęście. W sklepie internetowym Gal-Art obalamy ten brzydki mit! Nie ma przecież żadnego potwierdzenia dla tych przypuszczeń, które działają wyłącznie na szkodę dla wyjątkowych kamieni! Perły nie dość, że zjawiskowo wyglądają, perfekcyjnie pasują do ślubnych kreacji. Nie powinno więc nikogo dziwić, że biżuteria z pereł towarzyszy modelkom na światowych wybiegach, które z dumą prezentują najmodniejsze suknie ślubne. Fakt ten sam w sobie może być inspiracją do tego, aby na własny ślub założyć właśnie je: perłowe kuleczki, mieniące się blaskiem i delikatnie odbijające promienie słoneczne. Jeśli zastanawiasz się, czy naszyjnik z pereł naturalnych będzie odpowiednią ozdobą na ślub, z przyjemnością utwierdzamy Cię w przekonaniu, że tak!

Nie bój się zakładać pereł, ale wybieraj je z głową. Biżuteria musi pasować do sukni i fryzury

W dniu ślubu to panna młoda jest na pierwszym planie. Wszyscy goście przybyli na uroczystość podziwiają jej stylizację, fryzurę i makijaż. Gdyby nie biżuteria, wiele sukien ślubnych wyglądałoby... zwyczajnie. To blask dodatków sprawia, że kobieta zmierzająca w stronę ołtarza prezentuje się tak znakomicie. Jeżeli nie należysz do osób przesądnych i nie uciekasz, kiedy czarny kot przebiegnie Ci drogę, postaw na romantyczny naszyjnik z pereł naturalnych. Jego kształt oraz rozmiar pereł dobierz do kroju sukni. Miej na uwadze również planowaną fryzurę: perły cudownie będą wyglądać założone do rozpuszczonych, pofalowanych włosów. Gdy planujesz iść do ślubu w koku lub innym upięciu zadbaj o to, aby naszyjnik nie był zbyt długi. Modele krótsze, przypominające chokery, będą rewelacyjnie harmonizowały z włosami zebranymi do góry. W naszym sklepie Gal-Art przyszłe panny młode znajdą olśniewające naszyjniki z pereł naturalnych, a także wiele innej biżuterii, wysadzanej perłami. Kolczyki, bransoletki, a wśród nich m.in. perły białe, kremowe, a nawet czarne. Zapraszamy do sprawdzenia, jaka biżuteria skrywa się w naszych kolekcjach!

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry