Komu wypada podarować biżuterię z perłami naturalnymi? Sprawdź!

21-12-2020
Komu wypada podarować biżuterię z perłami naturalnymi? Sprawdź!

Kamienie naturalne to żywe organizmy, które emanują energią i wspaniale oddziałują na otoczenie. Niektórzy przypisują im właściwości lecznicze, inni poprawiające nastrój oraz dodające pewności siebie. Wśród przepięknej urody minerałów znajdują się... perły. Te kamienie szlachetne mają symbolizować kobiecą płodność. Czy to oznacza, że można je podarować wyłącznie kobiecie, spodziewającej się dziecka? Jak się okazuje, jest zupełnie odwrotnie!

Elegancka biżuteria z perłami pasuje na prezent dla kobiety. Czy każdej?

Perłom przypisuje się wyjątkową moc, która idealnie łączy się z ich nieskazitelnym pięknem. To kamienie kobiecości, nazywane łzami aniołów. Część osób twierdzi, że przynoszą szczęście i dobrobyt. Choć są kojarzone z płodnością, na ich noszenie mogą sobie pozwolić kobiety, które już urodziły lub wcale nie zamierzają mieć dzieci. Po perły bardzo często sięgają osoby spod znaku Raka, Wagi, Ryb oraz Koziorożca, w szczególności młode dziewczyny, którym zależy na rozjaśnieniu swojej aury. Kto nie powinien nosić pereł? Pojawiają się opinie, że perły mogą tracić właściwości, noszone w towarzystwie rubinów. Miłośniczki krwistoczerwonych klejnotów powinny więc szukać innych minerałów, wybór jest bowiem bardzo duży. W ofercie Gal-Art można znaleźć atrakcyjne wyroby biżuteryjne z jadeitem, agatem, hematytem i wieloma innymi kamieniami.

Naszyjnik, kolczyki czy bransoletka, oto jest pytanie. Na prezent polecamy...

Wszystko zależy od okazji, z jakiej zamierzamy wręczyć kobiecie biżuterię. Jeśli planujemy zaskoczyć ukochaną upominkiem – niespodzianką, nie musi być on wymyślny. Malutkie kolczyki zapinane na sztyft albo subtelna bransoletka z pereł na gumce będą świetnym pomysłem. Jeżeli natomiast zbliża się Wasza rocznica lub inna poważna okoliczność, biżuteria z perłami może być bardziej okazała. Komplet ozdób złożony z perłowego naszyjnika oraz bransoletki z pewnością zadowoli każdą kobietę. Dostępne w naszym sklepie naturalne perły występują pod różnymi postaciami. Przyjrzyj się im i zdecyduj, która jest najpiękniejsza! Zamówienia na biżuterię realizujemy na bieżąco, więc spodziewaj się błyskawicznej wysyłki.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry