Lubisz biżuterię hand made? U nas znajdziesz kamienie naturalne do jej tworzenia!

21-10-2019

Własnoręczne wykonywanie biżuterii to wyjątkowe zajęcie, do którego potrzeba wprawnej ręki, otwartego umysłu i starannie dobranych materiałów. Początkującym przydadzą się głównie półfabrykaty w kolorach metali szlachetnych oraz kamienie naturalne do wyrobu biżuterii. Dysponując takimi produktami można przejść do tworzenia niesamowitych ozdób. W tym wpisie skupiamy się na kamieniach jubilerskich, bez których rękodzieło artystyczne nie byłoby tak efektowne.

Kolorowe kule, czyli naturalne koraliki. Zrobisz z nich niepowtarzalną biżuterię

Wystarczy kilka starannie dobranych kulek fasetowanych z kamienia naplecionych na żyłkę, rzemień lub sznurek, aby otrzymać niesamowitą ozdobę. Jeśli koraliki połączymy z dekoracyjną przekładką, wzbogacimy łańcuszkiem albo innym elementem współgrającym z całością, możemy zyskać efektowną biżuterię. Taką, jakiej nie dostaniemy w pierwszym lepszym sklepie, a nawet w renomowanym salonie jubilerskim. Autorskie wyroby mają to do siebie, że zaskakują formą, zestawieniami i nietuzinkowymi rozwiązaniami. Nie powstają one w oparciu o wiedzę podręcznikową, ale w efekcie weny i właśnie dlatego są tak cenne.

Jako pasjonaci biżuterii hand made, czyli ręcznie robionej, przygotowaliśmy szeroki wybór materiałów do jej tworzenia. W Gal-Art czekają m.in. okazałe kule fasetowane. Znaczna część z nich to kamienie naturalne do wyrobu biżuterii, która ma zachwycać zjawiskowym wyglądem. Barwne szafiry, urokliwe turmaliny, jaspisy czy hematyty to zaledwie garstka kamieni, które sprzedajemy w formie fasetowanej. Z ich użyciem wyczarujesz niezwykłe połączenia – zaszalej i sprawdź, jaką biżuterię jesteś w stanie wykonać, dysponując kamieniami w tak oryginalnych odsłonach.

Sieczka jest równie atrakcyjna, jak foremne kule! Poznaj nasze akcesoria do wyrobu ozdób

Jeśli rozglądasz się za kamieniami w postaci małych elementów, sieczka z naszej oferty z pewnością Cię zainteresuje. Delikatne kamyczki naplecione na sznur stanowią znakomity materiał, przy pomocy którego każdy będzie w stanie tworzyć biżuterię wysokiej klasy. Wybieraj spośród dziesiątek propozycji, które przygotowała nasza Galeria Artystyczna. Agat indyjski, kryształ górski, a może kwarc lodowy? Sam/ sama zdecyduj, jakie kamienie naturalne najlepiej wpisują się w Twój gust. Oferujemy duży wybór, dlatego przygotuj się na długą wyprawę po zakątkach naszych kolekcji. Gdy zamówisz już kamienie, nie zapomnij zajrzeć do działu obejmującego półfabrykaty. Tam znajdziesz wszystko, co przyda Ci się do własnoręcznego wykonywania biżuterii.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry