Pozłacane kolczyki nigdy nie wyjdą z mody! Oto biżuteria na każdą kieszeń

10-05-2021

Kto by pomyślał, że modna, nowoczesna biżuteria będzie dostępna dla każdego? Przecież jeszcze kilka lat temu na zakup wyrobów jubilerskich mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Dziś sytuacja wygląda inaczej: ozdabiać różne części ciała może każdy, a ceny pięknych dodatków zaczynają się już od... kilku złotych. Z myślą o poszukiwaczach okazji stworzyliśmy kategorię z biżuterią, w całości wykonaną ze stali chirurgicznej. Zastosowanie tego wyjątkowego materiału pozwala nam sprzedawać ozdoby w zaskakująco niskich cenach. Dowiedz się więcej!

Stalowa biżuteria do uszu potrafi zaskoczyć – nie tylko niską ceną

Udało nam się już ustalić, że ozdoby ze stali nierdzewnej są bardzo tanie. Jednak cena to nie wszystko, równie istotna jest trwałość wyrobów. Uspokajamy – stal jubilerska to antykorozyjny materiał wysokiej jakości. Jest w pełni odporna na rdzewienie, efektownie się mieni i bardzo trudno ją zarysować. W związku z tym, że stal chirurgiczna nie jest kruszcem szlachetnym, jej cena pozostaje nieporównywalnie niższa, niż w przypadku biżuterii ze złota czy srebra. Dodatkowo, ozdoby te nie powodują alergii i są niewymagające pod względem pielęgnacji. Zaskoczona? W takim razie odważ się nosić stalowe wyroby, do złudzenia przypominające złotą biżuterię. Doskonałym wyborem będą kolczyki pozłacane ze stali chirurgicznej. Oferujemy je w wielu stylach, więc zarówno nastolatki, jak też dojrzałe kobiety znajdą u nas coś dla siebie. Posiadamy w sprzedaży modele długie i krótkie, wiszące, bogato zdobione oraz skromne, osadzone na sztyfcie. Niektóre składają się tylko z pozłacanych elementów, inne zostały uzupełnione kolorowymi kryształkami.

Kolczyki ze stali chirurgicznej dla miłośników modnych wzorów

Jeśli chodzi o biżuterię do uszu, występuje ona w różnorodnych wydaniach, spośród których trudno wybrać kilka najlepszych. Jedni wolą drobne kolczyki o symbolicznym kształcie, jak znak nieskończoności czy serduszko. Inni wybiorą wyrazistą ozdobę – duże koła albo gwiazdki. W naszym sklepie Gal-art natrafisz na wyselekcjonowaną biżuterię, do której stworzenia wykorzystano stal chirurgiczną. Nie pominęliśmy wzorów, nawiązujących do współczesnych trendów. Piórka, węże, diamenty, krzyżyki, rewolwery: takie i inne kolczyki znajdziesz, przeglądając prezentowany asortyment. Otwórz się na dodatki ze stali nierdzewnej i noś je codziennie z uśmiechem na twarzy!

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry