Wybieramy pierścionek! Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę przed zakupem

09-01-2023
Wybieramy pierścionek! Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę przed zakupem

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że to właśnie biżuteria jest atrybutem prawdziwej kobiety. Nic więc dziwnego, że świat jubilerski wyróżnia się tak rozmaitym wyborem. Tuż obok najczęściej wybieranych łańcuszków i bransoletek prym wiodą pierścionki. Doskonale wiemy, że ich wybór potrafi być niekiedy dosyć problematyczny. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Ciebie krótki artykuł, w którym wskażemy Ci, co musisz wziąć pod uwagę wybierając pierścionek. Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

 

Dobrze prezentujący się na dłoni pierścionek? Najpierw zadbaj o jego odpowiedni rozmiar

Świat pierścionków przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Na rynku można spotkać zarówno te utrzymane w minimalistycznym stylu z niewielkim brylantem, jak i te nieco większe mocno rzucające się w oczy. Oczywiście kwestie designu pozostawimy Tobie i Twoim osobistym preferencjom. Warto tutaj kierować się okazjami, na jakie będziesz nosić pierścionek. Obecnie największą popularnością cieszą się te nieco większe, bogato zdobione. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to właśnie one nadają charakter całej stylizacji. Bez wątpienia najważniejszą kwestią, jaka pod żadnym pozorem nie może zostać pominięta to rozmiar! Pojawia się kluczowe pytanie – jak prawidłowo zmierzyć palec i mieć pewność, że pierścionek będzie pasował? Wbrew pozorom zadanie to nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy jedynie zmierzyć obwód palca, na którym ma być umieszczony pierścionek. Pamiętaj, że za duży pierścionek nie wygląda estetycznie, a dodatkowo jego noszenie nie jest komfortowe. Co więcej, w ten sposób możesz doprowadzić do jego łatwego zgubienia.

 

Pierścionki ze stali chirurgicznej – sprawdź, dlaczego to Twój numer jeden

Kolejną kwestią, na jaką musisz zwrócić uwagę to przede wszystkim materiał, z jakiego został wykonany pierścionek. Największą liczbą zwolenników cieszą się pierścionki ze stali chirurgicznej. Dlaczego? Najlepszą odpowiedzią są właściwości stali chirurgicznej. Powszechnie uznaje się, że to najlepszy wybór dla alergików oraz osób z wrażliwą skórą podatną na powstanie reakcji alergicznych. Stal chirurgiczna posiada cenne właściwości hipoalergiczne. Dodatkowo wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jej trwałość przekłada się na nieskazitelny wygląd pomimo upływu czasu. W przypadku pierścionków to bardzo przydatna zaleta, w końcu w czasie ich codziennego noszenia nie trudno o powstanie najmniejszych zarysowań. Musimy także wspomnieć, że stal chirurgiczna to materiał niezwykle łatwy do utrzymania w czystości! Pierścionki ze stali chirurgicznej, jakie znajdują się w naszym sklepie Gal-art, są dowodem na to, że wysoka jakość nie musi kosztować kroci! Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dostępną na każdą kieszeń. Co więcej, szeroki wybór pozwoli Ci z łatwością znaleźć pierścionek spełniający Twoje upodobania. Nie zwlekaj, i już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem! Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry