Zajmujesz się tworzeniem biżuterii? W naszym sklepie znajdziesz potrzebne materiały!

23-09-2019

Gotowa biżuteria ma swój urok i z pewnością stanowi jedną z atrakcyjniejszych rzeczy, jaką każda kobieta lubi dostawać niezależnie od okazji. Jednak ozdoby tworzone własnoręcznie, z myślą o drugiej osobie, są jeszcze piękniejsze i z pewnością niejedna z nas marzy o tym, aby posiadać takie w swojej kolekcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wytwórców biżuterii, przygotowaliśmy ofertę pełną materiałów i półfabrykatów do tworzenia ozdób. Sprawdź, jakie kamienie jubilerskie i inne elementy czekają na Ciebie w naszych kolekcjach!

Bez kamieni jubilerskich nie wyczarujesz pięknej biżuterii. Zaopatrz się w tanie zestawy

Nie musisz być doświadczonym producentem biżuterii aby wiedzieć, że klasyka zawsze będzie modna. Dlatego też, jeśli w wolnym czasie zajmujesz się wykonywaniem ozdób, kamienie jubilerskie na pewno Ci się przydadzą. Co oferujemy w Gal-Art? Przede wszystkim kostki i kule na sznurach, sprzedawanych w określonej długości. Zależnie od rodzaju kamienia, cena takiego zestawu może wynosić od kilku do kilkudziesięciu złotych za sznur. Nawleczone na niego kulki fasetowane, foremne kosteczki, sieczka lub elementy w innych kształtach, doskonale nadają się do tworzenia naszyjników i bransoletek. Zarówno tych jednolitych (tu szczególnie polecamy cyrkonie oraz kule z agatu czarnego), jak i wielobarwnych (dobrym wyborem będzie tutaj opal różowy lub zjawiskowy lapis lazuli). Wśród dostępnych u nas kamieni jubilerskich można natrafić na prawdziwe skarby, zaskakujące blaskiem, kolorem i... niską ceną. Jeżeli więc planujesz spędzić trochę czasu na tworzeniu biżuterii, dokładnie przejrzyj nasz aktualny asortyment, obejmujący kamienie.

Do produkcji ozdób przydadzą się półfabrykaty. Je również znajdziesz w Gal-Art

Łańcuszki, żyłki, zatyczki, zapięcia, gotowe bazy, ćwieki, przekładki – wymieniać można bez końca. Półfabrykaty do własnoręcznego wyrobu biżuterii to stała część oferty, dedykowanej pasjonatom oryginalnych ozdób. Kiedy więc zaopatrzysz się już w wybrane kamienie jubilerskie, zajrzyj do kategorii z elementami dodatkowymi i znajdź takie, które ułatwią Ci pracę nad tworzeniem dodatków biżuteryjnych. Nasz sklep internetowy sprzedaje małe półfabrykaty na sztuki, dlatego możesz zamówić wiele rodzajów i osobiście je przetestować, aby w przyszłości wiedzieć, które z nich najbardziej Ci odpowiadają. Pamiętaj, że kreowanie własnych ozdób powinno być przede wszystkim dobrą zabawą! Nie przejmuj się, kiedy coś się nie uda lub efekt końcowy nie będzie taki, jak początkowo zakładałeś/aś. Ćwiczenie czyni mistrza, a więc trenuj i eksperymentuj do woli! A kiedy skończą Ci się materiały, odwiedź nasz sklep i złóż zamówienie na nowe kamienie jubilerskie oraz przydatne akcesoria.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry