Kupujemy kolczyki do pracy. Stal chirurgiczna naszym numerem jeden!

18-01-2021
Kupujemy kolczyki do pracy. Stal chirurgiczna naszym numerem jeden!

Zdecydowana większość miejsc pracy sprzyja noszeniu biżuterii. Nie zawsze mogą to być ozdoby wyraziste – których noszenie na co dzień nie jest najlepszym wyborem. Zazwyczaj jednak idąc do pracy, nie musimy rezygnować z ozdabiania uszu. Nie ważne, czy pracujemy w biurze, sklepie lub też na magazynie. Jeśli pracodawca nie widzi przeciwwskazań, codziennie możemy sięgnąć po drobny dodatek w postaci kolczyków. Grunt to wybór odpowiedniego modelu. Niczym się nie przejmuj: pomożemy Ci znaleźć ozdoby, jakich szukasz.

Preferujesz dress code w biznesowym wydaniu? Wybierz kolczyki minimalistyczne

Subtelna ozdoba połyskująca w płatku ucha doda Ci klasy oraz elegancji, jakiej nie powstydzi się żadna kobieta. Jeżeli w Twoim miejscu pracy obowiązuje biurowy bądź biznesowy dress code, możesz rozważyć dopełnienie go delikatną biżuterią. Zachowaj jednak umiar: strój oraz biżuteria powinny podkreślać Twój profesjonalizm. Strój biznesowy będzie znakomicie prezentował się w towarzystwie ozdób minimalistycznych. Mogą to być złote kolczyki stal chirurgiczna z naszej nowej kolekcji. Rozejrzyj się pośród modeli, przylegających do ucha. Krótkie, finezyjne kolczyki nie odwrócą uwagi od schludnego stroju, ale ładnie go podkreślą.

Pozwól sobie na więcej! Inspiracja: stal chirurgiczna w formie kolczyków wiszących

Niektórzy pracodawcy nie narzucają swoim podwładnym dress code'u. Wtedy można sobie pozwolić na więcej, dbając przy tym o stosowność swoich stylizacji. Ciekawym wyborem do pracy mogą być kolczyki ze stali chirurgicznej w odsłonie wiszącej. Są one bardziej wyraziste od modeli krótkich, lecz daleko im do biżuterii ekstrawaganckiej. W naszym asortymencie zgromadziliśmy delikatne kolczyki z łańcuszkiem, zwieńczonym ozdobnym elementem w kształcie serca, gwiazdki, krzyżyka czy też kółeczka z cyrkonią. Obejrzyj wszystkie propozycje i zainspiruj się do zakupu biżuterii, która perfekcyjnie nadaje się do noszenia w pracy. Zapraszamy na zakupy w Gal-Art, gdzie królują damskie ozdoby ze stali chirurgicznej oraz modne wyroby z kamieniami.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry