Tworzenie biżuterii to świetna zabawa! Zaopatrzymy Cię w najładniejsze kamienie ozdobne

16-11-2020
Tworzenie biżuterii to świetna zabawa! Zaopatrzymy Cię w najładniejsze kamienie ozdobne

Biżuteria towarzyszy nam od wieków, lecz dopiero niedawno okazało się, że każdy może ją tworzyć! Wystarczą do tego: odrobina materiałów, wolna chwila i wyobraźnia. Czas i pomysł musisz znaleźć sam, natomiast z resztą będziemy w stanie pomóc. W naszym sklepie Gal-art sprzedajemy kamienie ozdobne do biżuterii, a także rozmaite półfabrykaty i akcesoria, czyli wszystko czego potrzeba, aby wykonać naszyjnik, bransoletkę lub kolczyki.

Nie ma nic piękniejszego, niż własnoręcznie stworzona biżuteria! Jak zacząć?

Pierwszym, co należy zrobić przed przystąpieniem do procesu tworzenia, jest zaopatrzenie się w niezbędne materiały. Jeśli masz przygotowaną wstępną koncepcję ozdoby jaką chcesz wykonać, możesz zamówić konkretne półfabrykaty. W przeciwnym razie wybierz różne elementy, a pomysł na biżuterię zrodzi się sam. Na początek proponujemy wybór kamieni jubilerskich. To one będą głównym akcentem ozdobnym wyrobu, którego stworzenia się podejmiesz. Kule w fasetowanej formie sprzedajemy na sznurku liczącym około 100-200 sztuk (w zależności od rodzaju kamieni), więc za jednym razem sprawisz sobie solidny zapas. W ofercie Gal-art nie zabrakło też elementów w postaci sieczki. Te kamienie również możesz nabyć w postaci sznura. Rozsądnie go wybierz, uwzględniając ubarwienie oraz wymiary kamieni. Od razu polecamy zamówić dwa kontrastujące ze sobą rodzaje, np. fioletowy ametyst i biały kwarc lodowy albo metaliczny hematyt. Nasz asortyment jest bogaty, więc śmiało ruszaj, by rozejrzeć się wśród kolekcji.

Zamów kamienie i półfabrykaty w Gal-art i poznaj tajniki sztuki hand made!

Kamienie ozdobne do biżuterii artystycznej nie wystarczą, aby stworzyć piękną i praktyczną ozdobę. Konieczne będzie zamówienie również akcesoriów, dzięki którym połączysz kamienie w atrakcyjną całość. Zobacz, jakie bazy i zapięcia do biżuterii mamy w sprzedaży. Niezbędne przybory i narzędzia są u nas dostępne w przystępnych cenach. Znajdziesz tu różnorodne elementy w kolorze złota i srebra, które umożliwią Ci zgłębianie tajników wyjątkowej sztuki, jaką jest własnoręczne tworzenie biżuterii.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie?

Powrót do góry